Zmieniliśmy się dla Ciebie


Już teraz poznaj nasz nowy sklep.
Został on stworzony dla Twojej wygody.
W nowym sklepie znajdziesz nowości przygotowane na 2018 rok.

Oferta czasowo dotyczy wyłącznie Chojnic, Człuchowa, Tucholi, Sępólna, Czerska

 1. Prowadzimy sprzedaż hurtową towarów (produktów) podmiotom gospodarczym, jak również klientom indywidualnym w wieku powyżej lat 18. Sprzedaży dokonujemy przy pomocy strony www.zawszedobre.pl, e-maila, telefonu, lub w siedzibie firmy po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
 2. Transakcje każdorazowo potwierdzane są fakturą VAT lub paragonem fiskalnym
 3. www.zawszedobre.pl zachowuje prawo do telefonicznego potwierdzania zamówienia i w razie braku możliwości kontaktu wstrzymania realizacji zamówienia
 4. Wszelkie informacje o produktach umieszczone na stronie www.prawdziwefajerwerki.pl., w szczególności opisy, parametry techniczne i użytkowe, ceny stanowią jedynie zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.
 5. Ceny produktów umieszczone na stronie www.zawszedobre.pl  podane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT i cła.
 6. Zamówienie jest realizowane, o ile w fazie składania zamówienia zamówione produkty są dostępne w magazynie firmy. Informacje o produktach i ich dostępność nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec www.zawszedobre.pl
 7. Klient uiszcza cenę za zamówione produkty gotówką w momencie odbioru przesyłki.
 8. Przedstawione ceny produktów dotyczą zamówień hurtowych co oznacza że ogólna kwota zamówienia nie może być niższa niż 70 zł brutto.  Zastrzegamy sobie prawo do nierealizowania przesyłki nie spełniającej tego warunku w/w minimum kwoty zakupu

Gwarancja, Reklamacje i Zwroty

 1. Produkty oferowane są fabrycznie nowe. Warunki ewentualnych zwrotów towarów uzgadniane są indywidualnie.
 2. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu nie będą rozpatrywane w formie roszczeniowej, a jedynie wymiany produktu lub zwrotu wartości zakupionego  produktu.
 3. Klient zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę może odstąpić od umowy sprzedaży internetowej bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. Zwracany produkt ulega zwrotowi w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, musi mieć oryginalne niezniszczone opakowanie, kompletne wyposażenie i akcesoria oraz stosowne oświadczenie i dokumenty sprzedaży produktu. Szczegółowe warunki odstąpienia od umowy są określone. Koszty odesłania towaru oraz cena wykonanych na życzenie Klienta usług dodatkowych, w tym dostawy nie podlegają zwrotowi.
 4. www.zawszedobre.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Pozostałe

 1. Firma www.zawszedobre.pl zastrzega sobie możliwość błędów w opisie produktów. Zdjęcia (grafiki) produktów są jedynie przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia i opisy umieszczone przy poszczególnych produktach.
 2. Dane osobowe Klientów podawane są wyłącznie w celu realizacji zamówień.
 3. Złożenie zamówienia na www.zawszedobre.pl oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia oraz oznacza wyrażenie przez Klienta zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną".
 4. Do umowy sprzedaży produktów  stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim.
 5. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.